Descriere
Activitati de participare a tinerilor la Scoala Securitatii "Impreuna reducem riscurile
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI SALCUTA
Codul fiscal/IDNO
1007601003769
Adresa
4323,
MOLDOVA,
s.Sălcuţa,
Căuşeni,
Pavel Creangă 33
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.06.2025 16:46:03
Ultima modificare
06.07.2025 10:07:14
MTender ID
Cod CPV
79900000-3
-
Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
9,637.96
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -