Descriere
Servicii diriginte de șantier
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. GIMNAZIUL RATUS, DIN S. RATUS, R-NUL TELENEST
Codul fiscal/IDNO
1014620010085
Adresa
5829,
MOLDOVA,
or.Teleneşti,
Teleneşti,
sat. Ratus, r-ul Telenesti
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.06.2025 12:24:37
Ultima modificare
14.06.2025 12:29:04
MTender ID
Cod CPV
71520000-9
-
Servicii de supraveghere a lucrărilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,800.77
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -