Descriere
Elaborare a Planului Urbanistic de Detaliu (PUD) ,,Renovarea complexului de 12 izvoare din s. Curesnița, com Holosnita
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI HOLOSNITA
Codul fiscal/IDNO
1007601001053
Adresa
3023,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
satul Holoșnița
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.06.2025 12:10:48
Ultima modificare
14.06.2025 12:14:41
MTender ID
Cod CPV
71410000-5
-
Servicii de urbanism
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
25,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -