Descriere
Plata cotizatiei de membru GAL
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.SLOBOZIA MARE
Codul fiscal/IDNO
1007601007044
Adresa
5320,
MOLDOVA,
s.Slobozia Mare,
Cahul,
Ulita Mare
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Valentina Carastan
Telefonul de contact
067217989
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
14.06.2025 11:36:39
Ultima modificare
14.06.2025 11:42:58
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
8,514.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -