Descriere
Servicii de profilactică și verificare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Școala Profesională nr.4 din mun. Bălți
Codul fiscal/IDNO
1007602003973
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
m.Bălți, str.Iv.Franco 7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:51:50
Ultima modificare
13.06.2025 16:54:14
MTender ID
Cod CPV
71600000-4
-
Servicii de testare, analiză şi consultanţă tehnică
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,300.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -