Descriere
Servicii de recepționare, prelucrare și expediere a trimiterilor poștale și curierat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENTIA NATIONALA PENTRU REGLEMENTARE IN COMUNICATII ELECTRO
Codul fiscal/IDNO
1006601003359
Adresa
2060,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.134
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:51:33
Ultima modificare
13.06.2025 16:54:24
MTender ID
Cod CPV
64110000-0
-
Servicii poştale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
135.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -