Descriere
Закупка сувениров, изготовленных народными мастерами (ремесленниками)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA MUNICIPIULUI CEADIR-LUNGA
Codul fiscal/IDNO
1007601004434
Adresa
6100,
MOLDOVA,
mun.Ceadîr-Lunga,
UTA Găgăuzia,
Lenin nr.91
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:39:15
Ultima modificare
13.06.2025 16:43:46
MTender ID
Cod CPV
37800000-6
-
Articole pentru lucrări de artizanat şi de artă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
17,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -