Descriere
Servicii de recepționare, prelucrare și expediere a trimiterilor poștale și curierat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENTIA NATIONALA PENTRU REGLEMENTARE IN COMUNICATII ELECTRO
Codul fiscal/IDNO
1006601003359
Adresa
2060,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.134
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:34:12
Ultima modificare
13.06.2025 16:34:12
MTender ID
Cod CPV
64100000-7
-
Servicii poştale şi de curierat
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
136.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -