Descriere
Reabilitarea grupurilor sanitare din incinta instituțiilor de învățămînt din Republica Moldova
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
OFICIUL NATIONAL DE DEZVOLTARE REGIONALA SI LOCALA
Codul fiscal/IDNO
1008601001382
Adresa
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare si Sfint bd. nr.124
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:18:18
Ultima modificare
07.07.2025 08:06:26
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
13,406,719.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -