Descriere
procurarea materialelor de construcții
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Codreanca
Codul fiscal/IDNO
1007601006014
Adresa
3714,
MOLDOVA,
s.Codreanca,
Străşeni,
s.Codreanca
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:10:45
Ultima modificare
18.06.2025 13:32:45
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
200,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -