Descriere
Apă potabilă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA CANTEMIR
Codul fiscal/IDNO
1007601007125
Adresa
7300,
MOLDOVA,
or.Cantemir,
Cantemir,
Trandafirilor nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:09:23
Ultima modificare
13.06.2025 16:13:33
MTender ID
Cod CPV
41110000-3
-
Apă potabilă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
16,020.83
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -