Descriere
deservirea muzicala a ceremoniei Hramul satului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI URSOAIA
Codul fiscal/IDNO
1007601003703
Adresa
4328,
MOLDOVA,
s.Ursoaia (r-l Căuşeni),
Căuşeni,
Stefan cel Mare 102
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 16:07:44
Ultima modificare
13.06.2025 16:09:39
MTender ID
Cod CPV
92300000-4
-
Servicii de divertisment
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
14,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -