Descriere
Ремонтные работы в д/с №1
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA MUNICIPIULUI CEADIR-LUNGA
Codul fiscal/IDNO
1007601004434
Adresa
6100,
MOLDOVA,
mun.Ceadîr-Lunga,
UTA Găgăuzia,
Lenin nr.91
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:55:43
Ultima modificare
13.06.2025 15:59:27
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
197,608.41
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -