Descriere
Achiziţionarea, livrarea și instalarea gardului și foișorului p/u copii str.Chișinăului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ANENII NOI PRIMARIA
Codul fiscal/IDNO
1007601010231
Adresa
6501,
MOLDOVA,
or.Anenii Noi,
Anenii Noi,
A. Suvorov nr.6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:54:54
Ultima modificare
13.06.2025 15:57:32
MTender ID
Cod CPV
34990000-3
-
Echipament de control, de siguranţă, de semnalizare şi de iluminat
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
45,342.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -