Descriere
Procurarea masinilor si utilajelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI FUNDUL GALBENEI
Codul fiscal/IDNO
1007601005833
Adresa
3428,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:53:16
Ultima modificare
13.06.2025 15:57:14
MTender ID
Cod CPV
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
90,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -