Descriere
schimb ulei si filtre la autoturism
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI URSOAIA
Codul fiscal/IDNO
1007601003703
Adresa
4328,
MOLDOVA,
s.Ursoaia (r-l Căuşeni),
Căuşeni,
Stefan cel Mare 102
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:52:58
Ultima modificare
13.06.2025 15:55:05
MTender ID
Cod CPV
50110000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,060.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -