Descriere
Executarea tehnică a canalelor de fum și ventilare la aparatele de încălzire cu gaze naturale la cazangeria primăriei Mateuți
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI MATEUTI
Codul fiscal/IDNO
1007601004593
Adresa
5423,
MOLDOVA,
s.Mateuţi,
Rezina,
str. Mihai Eminescu nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:41:54
Ultima modificare
13.06.2025 15:58:32
MTender ID
Cod CPV
98900000-2
-
Servicii prestate de organizaţii şi de organisme extrateritoriale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
450.83
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 octombrie 2024 -
01 octombrie 2024 -