Descriere
Servicii de întreținere a animalelor de companie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA CANTEMIR
Codul fiscal/IDNO
1007601007125
Adresa
7300,
MOLDOVA,
or.Cantemir,
Cantemir,
Trandafirilor nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:41:15
Ultima modificare
13.06.2025 15:45:28
MTender ID
Cod CPV
98390000-3
-
Alte servicii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
30,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -