Descriere
Achiziția servicii responsabil tehnic
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI PLESENI
Codul fiscal/IDNO
1007601006597
Adresa
-750,
MOLDOVA,
s.Pleşeni,
Cantemir,
s.Pleșeni r.Cantemir
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:38:04
Ultima modificare
13.06.2025 15:44:29
MTender ID
Cod CPV
71520000-9
-
Servicii de supraveghere a lucrărilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
16,250.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2025 -
01 februarie 2025 -