Descriere
Inghetata
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI HAGIMUS
Codul fiscal/IDNO
1007601003714
Adresa
4319,
MOLDOVA,
s.Hagimus,
Căuşeni,
Ștefan cel Mare 138
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:11:58
Ultima modificare
13.06.2025 15:14:19
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,520.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -