Descriere
Apa plata pentru participanti evenimentelui cultural "Ziua Internationala a dansului"
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECTIA CULTURA, TURISM, TINERET SI SPORT A CONSILIULUI RAI
Codul fiscal/IDNO
1008601000961
Adresa
5200,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
Independentei nr.15
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:05:38
Ultima modificare
13.06.2025 15:08:29
MTender ID
Cod CPV
15900000-7
-
Băuturi, tutun şi produse conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,487.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -