Descriere
richizite de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. LICEUL TEORETIC CONSTANTIN SPATARU DIN OR.L
Codul fiscal/IDNO
1012620010575
Adresa
6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
Stefan cel Mare, 54
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:04:29
Ultima modificare
13.06.2025 15:07:26
MTender ID
Cod CPV
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
110.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -