Descriere
Jaluzele
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BIROUL DE INVESTIGARE A ACCIDENTELOR SI INCIDENTELOR IN TRAN
Codul fiscal/IDNO
1024601000138
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Marii Adunari Nationale piata nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:01:45
Ultima modificare
13.06.2025 15:06:14
MTender ID
Cod CPV
39560000-5
-
Diverse articole textile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,438.53
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -