Descriere
Servicii de organizare a evenimentelor culturale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI CIOCILTENI
Codul fiscal/IDNO
1007601005545
Adresa
3519,
MOLDOVA,
s.Ciocîlteni,
Orhei,
stefan cel mare
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 14:59:04
Ultima modificare
13.06.2025 15:04:43
MTender ID
Cod CPV
79900000-3
-
Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,819.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -