Descriere
Margarină pentru foietaj
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Franzeluţa
Codul fiscal/IDNO
1002600004030
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 30
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Elena Bordianu
Telefonul de contact
+373 22 55-14-45, 060839944
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 14:54:10
Ultima modificare
13.06.2025 14:57:29
MTender ID
Cod CPV
15400000-2
-
Uleiuri şi grăsimi animale sau vegetale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,450,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -