Descriere
servicii de asenizare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI RATUS
Codul fiscal/IDNO
1007601003909
Adresa
5829,
MOLDOVA,
s.Ratuş (r-l Teleneşti),
Teleneşti,
Dimitrie Cantemir 16
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 13:56:34
Ultima modificare
13.06.2025 13:59:51
MTender ID
Cod CPV
90400000-1
-
Servicii privind apele reziduale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
550.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -