Descriere
Achiziționarea APS Back UPS
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CASA NATIONALA DE ASIGURARI SOCIALE A REPUBLICII MOLDOVA
Codul fiscal/IDNO
1004600030235
Adresa
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Gheorghe Tudor nr.3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 13:56:03
Ultima modificare
13.06.2025 14:10:32
MTender ID
Cod CPV
31100000-7
-
Motoare, generatoare şi transformatoare electrice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
16,407.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -