Descriere
Procurarea medicamentelor si materialelor sanitare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL DE CRIZA FAMILIALA "SOTIS"
Codul fiscal/IDNO
1008601001278
Adresa
3101,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
T. Sevcenko nr.23
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 13:53:27
Ultima modificare
13.06.2025 13:57:42
MTender ID
Cod CPV
33690000-3
-
Diverse medicamente
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
6,927.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -