Descriere
Achiziționarea apei potabile
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.3-Leova
Codul fiscal/IDNO
1006601001872
Adresa
MD-6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
Or. Leova, șoseaua. Cahulului, 13
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 13:52:34
Ultima modificare
13.06.2025 14:00:38
MTender ID
Cod CPV
41100000-0
-
Apă naturală brută
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
8,333.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -