Descriere
Pliante pentru informare populației
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CASA NATIONALA DE ASIGURARI SOCIALE A REPUBLICII MOLDOVA
Codul fiscal/IDNO
1004600030235
Adresa
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Gheorghe Tudor nr.3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 13:31:27
Ultima modificare
13.06.2025 13:34:05
MTender ID
Cod CPV
22100000-1
-
Cărţi, broşuri şi pliante tipărite
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
21,450.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -