Descriere
procurarea
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Boghiceni r.Hîncești
Codul fiscal/IDNO
1007601005822
Adresa
5314,
MOLDOVA,
s.Boghiceni,
Hînceşti,
s.Boghiceni r-nul Hîncești
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 13:17:58
Ultima modificare
13.06.2025 13:17:58
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
310.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -