Descriere
servicii de certificare (IT)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MINISTERUL FINANTELOR
Codul fiscal/IDNO
1006601000037
Adresa
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tanase nr.7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 13:17:54
Ultima modificare
13.06.2025 13:22:24
MTender ID
Cod CPV
72910000-2
-
Servicii de siguranţă informatică
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,817.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -