Descriere
servicii de transport
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI BRANISTE
Codul fiscal/IDNO
1007601002898
Adresa
5614,
MOLDOVA,
s.Branişte,
Rîşcani,
independentei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 13:17:50
Ultima modificare
13.06.2025 13:21:28
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,191.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -