Descriere
SERVICII JURIDICE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PORTUL FLUVIAL UNGHENI I.S.
Codul fiscal/IDNO
1003609014156
Adresa
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
Lacului nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 13:06:38
Ultima modificare
13.06.2025 13:25:07
MTender ID
Cod CPV
79110000-8
-
Servicii de consultanţă şi de reprezentare juridică
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
20,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -