Descriere
Construcția rețelelor de canalizare în satul Zaim
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI ZAIM
Codul fiscal/IDNO
1007601003758
Adresa
4329,
MOLDOVA,
s.Zaim,
Căuşeni,
Alexei Mateevici, 58
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 13:05:21
Ultima modificare
13.06.2025 13:09:39
MTender ID
Cod CPV
45230000-8
-
Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,018,389.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -