Descriere
Piese de schimb
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Special pentru Influențe Active asupra Proceselor Hidrometeorologice
Codul fiscal/IDNO
1003600094438
Adresa
2043,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Grenoble 193
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 12:35:51
Ultima modificare
13.06.2025 12:37:30
MTender ID
Cod CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,377.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -