Descriere
Servicii de metrologie a utilajului medical
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M.S.P. CENTRUL DE SANATATE ANENII NOI
Codul fiscal/IDNO
1007600077114
Adresa
6501,
MOLDOVA,
or.Anenii Noi,
Anenii Noi,
Uzinelor nr.30 bl.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 12:30:58
Ultima modificare
13.06.2025 12:37:05
MTender ID
Cod CPV
50420000-5
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi chirurgical
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
13,180.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -