Descriere
Servicii neatribuite altor aliniate
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
GIMNAZIUL BIRNOVA DIN S. BIRNOVA, R. OCNITA
Codul fiscal/IDNO
1012620011859
Adresa
7113,
MOLDOVA,
s.Bîrnova,
Ocniţa,
S. BÎRNOVA, R. OCNIȚA
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 12:13:55
Ultima modificare
13.06.2025 12:16:06
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,100.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -