Descriere
Servicii de audit a cheltuielilor proiectului HUMANoid “Humanoid Robotics Integration and Innovation in the Danube Region”, finanțat de Programul Regiunea Dunării 2021-2027
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.S. INSTITUTUL DE DEZVOLTARE A SOCIETATII INFORMATIONALE
Codul fiscal/IDNO
1008600032684
Adresa
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Academiei nr.5 bl.A
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Elizaveta Lemeţ
Telefonul de contact
+37379971308
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 12:13:04
Ultima modificare
26.06.2025 15:47:54
MTender ID
Cod CPV
79210000-9
-
Servicii de contabilitate şi de audit
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
17,650.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -