Descriere
Gaze naturale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI CARACUI
Codul fiscal/IDNO
1007601005981
Adresa
3419,
MOLDOVA,
s.Caracui,
Hînceşti,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Anatolie Dubceac
Telefonul de contact
026931-2-36
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 12:12:04
Ultima modificare
13.06.2025 12:14:50
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
434.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -