Descriere
Servicii de spalatorie covoarelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CONSILIUL RAIONAL EDINET
Codul fiscal/IDNO
1007601009794
Adresa
4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
Independentei nr.33
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 12:06:12
Ultima modificare
13.06.2025 13:22:06
MTender ID
Cod CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
12,608.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -