Descriere
servicii de traducere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Special pentru Influențe Active asupra Proceselor Hidrometeorologice
Codul fiscal/IDNO
1003600094438
Adresa
2043,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Grenoble 193
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 12:04:45
Ultima modificare
13.06.2025 12:06:03
MTender ID
Cod CPV
79500000-9
-
Servicii de asistenţă în birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,655.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -