Descriere
Servicii de freparatii curente transportului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Special pentru Influențe Active asupra Proceselor Hidrometeorologice
Codul fiscal/IDNO
1003600094438
Adresa
2043,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Grenoble 193
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 11:58:59
Ultima modificare
13.06.2025 12:01:04
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,258.34
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -