Descriere
Procurarea utilajului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI NECULAIEUCA
Codul fiscal/IDNO
1007601006438
Adresa
3539,
MOLDOVA,
s.Neculăieuca,
Orhei,
Neculaieuca
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.05.2025 13:48:28
Ultima modificare
30.05.2025 13:53:54
MTender ID
Cod CPV
37450000-7
-
Echipament pentru sporturi în aer liber şi de teren
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
7,083.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -