Descriere
Procurarea materialelor de constructie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI ZAIM
Codul fiscal/IDNO
1007601003758
Adresa
4329,
MOLDOVA,
s.Zaim,
Căuşeni,
Alexei Mateevici, 58
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:27:59
Ultima modificare
21.05.2025 09:00:24
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
360.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -