Descriere
Achizitionarea bunurilor sacoșe
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA ORASULUI REZINA
Codul fiscal/IDNO
1007601006391
Adresa
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:27:00
Ultima modificare
15.05.2025 09:30:46
MTender ID
Cod CPV
18930000-7
-
Saci şi săculeţe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
10,875.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -