Descriere
materiale de constructie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI BRANISTE
Codul fiscal/IDNO
1007601002898
Adresa
5614,
MOLDOVA,
s.Branişte,
Rîşcani,
independentei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:25:55
Ultima modificare
15.05.2025 09:31:47
MTender ID
Cod CPV
44190000-8
-
Diverse materiale de construcţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,180.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -