Descriere
Servicii de asigurare a automobilelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Cantemir
Codul fiscal/IDNO
1003603150382
Adresa
7301,
MOLDOVA,
or.Cantemir,
Cantemir,
st.Testemitanu 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:25:02
Ultima modificare
15.05.2025 09:26:24
MTender ID
Cod CPV
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,328.78
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -