Descriere
Procurarea altor materiale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
GIMNAZIUL MIHAIL SADOVEANU DIN S. HANASENI, R-NU
Codul fiscal/IDNO
1012620011583
Adresa
-733,
MOLDOVA,
or.Cantemir,
Cantemir,
s.Hănăseni r.Cantemir
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:18:45
Ultima modificare
15.05.2025 09:22:14
MTender ID
Cod CPV
35820000-8
-
Echipament de sprijin
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
233.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -