Descriere
Servicii de mentenanță a programului de gestiune a foilor de odihnă Tabere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECTIA GENERALA EDUCATIE, TINERET SI SPORT
Codul fiscal/IDNO
1007601010600
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Mitropolit Dosoftei nr.99
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
MIHAELA JENTICĂ-MORARU
Telefonul de contact
37379838161
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:16:36
Ultima modificare
15.05.2025 09:24:01
MTender ID
Cod CPV
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
44,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -